Hypotéka na dům

hypotéka na dům

Hypotéka na dům může mít mnoho podob. Záleží na přání klienta, jeho možnostech a v neposlední řadě jsou důležité aktuální podmínky bank. Na této stránce si povíme o hypotéce na dům, který již stojí. Zajímá-li Vás hypotéka na stavbu domu, přejděte, prosím, sem.

Hypotéka na dům, který je již postaven

Je-li dům již postaven, je celý hypoteční proces mnohem jednodušší: zástava (dům) je hotov, pro banku je tedy snadné vyčíslit jeho hodnotu a peníze převést na účet prodávajícího NAJEDNOU. Je to tedy obdobné, jako když se kupuje byt.

Hypotéka na dům - naše rady

  •  Nevěřte bankéři, který Vám vnucuje produkt banky, kterou zastupuje. Zjistěte si další alternativy.
  •  Nerozhodujte se jen podle výše úrokové sazby. Důležité jsou i vedlejší náklady spojené s hypotékou a množství papírování, které banka vyžaduje.
  •  Máte-li pochyby, nebojte se zeptat nezávislých odborníků.

Je mnoho parametrů, které je třeba při výběru hypotéky na dům správně zhodnotit. Rádi Vám v tomto pomůžeme: během jediné schůzky Vám odpovíme na Vaše otázky a posoudíme vhodnost jednotlivých řešení. Kontaktujte nás, naše služby jsou zcela bezplatné.

 

Hypotéka na pozemek

Hypotéka na pozemek? Pro náš tým hračka. Vyberte si nejlepší hypotéku z naší široké nabídky hypotečních produktů. Naše spolupracovníky najdete po celé České republice a pro klienty pracují zcela zdarma.

Jak na hypotéku na pozemek?

Hypotéka na pozemek? Přečtěte si naše rady a doporučení. Pečlivě zkoumejte všechny parametry produktu a neporovnávejte jen podle úrokové sazby!

Hypotéka na pozemek s úsporou

Průměrná úspora našich klientů na úrokové sazbě je cca 0,5%. Kontaktujte nás a zeptejte se na nejlepší nabídku hypotéky na pozemek právě pro Vás!

 

Jste zde: Domovská stránka Hypotéka bez příjmu

/script>