Hypotéka na dům - časté dotazy

 

Jaké domy je možné financovat hypotékou?

 

Hypotéka na dům .eu: Chceme-li dům financovat hypotékou, musí být dům v osobním vlastnictví.

 

Jak správně vybrat hypotéku na dům?

 

Hypotéka na dům .eu:  Hypotéka na dům musí splňovat Vaše požadavky, ale také Vaše možnosti. Informujte se vždy na veškeré náklady spojené s hypotékou, ale také na podmínky pro čerpání hypotéky. Nezapomínejte, že je hypotéka dlouhodobý závazek, proto byste neměli přecenit Vaše finanční možnosti

 

Musí být hypotéka na dům od stejné banky jako hypotéka na pozemek?

 

Hypotéka na dům .eu: Musí. Není možné, aby na pozemek měla zástavní právo banka A a na dům banka B!!! 

 

Kolik času je třeba pro získání hypotéky na dům?

 

Hypotéka na dům .eu: To záleží na tom, jak rychle se klientovi podaří shromáždit potřebné podklady (týkající se bonity a nemovitosti). Samotný schvalovací proces v bance trvá v průměru cca 2 týdny.

 

Co pro mne uděláte?

 

Hypotéka na dům .eu: Představíme Vám nabídku celého trhu a navrhneme Vám možní řešení. Pomůžeme Vám se shromážděním všech potřebných dokumentů a celý Váš případ předáme vybrané bance. Zajistíme včasné schválení hypotéky a dohlédneme na čerpání úvěru (převod peněz na účet prodejce domu).

Kdo jsou Vaši konzultanti a kolik jejich služby stojí?

 

Hypotéka na dům .eu: Naši spolupracující konzultanti patří mezi špičku na českém hypotečním trhu. Jejich mateřské společnosti jsou členy Asociace hypotečních makléřů, tudíž máte záruku kvalitních a pro Vás zcela bezplatných služeb.

 

 

Hypotéka na pozemek

Hypotéka na pozemek? Pro náš tým hračka. Vyberte si nejlepší hypotéku z naší široké nabídky hypotečních produktů. Naše spolupracovníky najdete po celé České republice a pro klienty pracují zcela zdarma.

Jak na hypotéku na pozemek?

Hypotéka na pozemek? Přečtěte si naše rady a doporučení. Pečlivě zkoumejte všechny parametry produktu a neporovnávejte jen podle úrokové sazby!

Hypotéka na pozemek s úsporou

Průměrná úspora našich klientů na úrokové sazbě je cca 0,5%. Kontaktujte nás a zeptejte se na nejlepší nabídku hypotéky na pozemek právě pro Vás!

 

Jste zde: Domovská stránka Časté dotazy

/script>